top of page

WELLNESS A AKTIVITY

Penzión sa nachádza uprostred malebnej prírody na Južnom Slovensku pri Novom Dunaji. Je obklopený parkom plným starých platanových stromov. Okolie je dokonalé na rôzne aktivity. Pripravili sme pre Vás niekoľko nápadov. 

rybarstvo.jpeg

RYBOLOV

Náš súkromný rybník ponúka možnošť na celodenný rybolov nielen pre milovníkov tohto športu. Platí všeobecná zásada "chyť a pusť".

Celodenný rybársky lístok: 8€ / osoba
 

CYKLISTIKA

Penzión sa nachádza pár stoviek metrov od medzinárodnej cyklotrasy EuroVelo. K dispozícii máme aj požičovňu e-bikeov a pre našich hostí aj strážený priestor na ukladanie a nabíjanie vlastných bicyklov. 

Prenájom na celý deň: 20€ / e-bike
Prenájom na 2 hodiny: 8€ / e-bike

petersondesign_best of platan-05.jpg
petersondesign_best of platan-16.jpg

PRE DETI

Penzión Platan je rozprávkový svet s pravou rodinnou atmosférou, ktorý si už nevieme predstaviť bez malých iskrivých očiek plných radosti a hravosti. Zábava je zaručená pre malých i veľkých. K dispozícii je veľké drevené ihrisko podľa európskych noriem.

KRÁSY PRÍRODY

Mohli by sme písať dlhé riadky o prírodných krásach okolia, ale písmená nedokážu vystihnúť to, čo tu našich hostí čaká - bez ohľadu na ročné obdobie. Radi Vám organizujeme plavbu na starom Dunaji, je to neopakovateľný zážitok. Ak by sme Vám chceli odporučiť ďalšie zaujímavé destinácie boli by to nasledovné:

Vodné dielo Gabčíkovo | Malkia Park | Vodný mlyn v Dunajskom Klátove | Slovakiaring | X-Bionic v Šamoríne | Múzeum Danubiana v Čuňove | Mesto Győr (HUN) a mnoho ďalších...

petersondesign_best of platan-03.jpg
petersondesign_best of platan-20.jpg

WELLNESS

Milí hostia, ospravedlňujeme sa, ale wellness momentálne funguje v obmedzenom režime. Ohľadom podrobnejších informácií nás prosím kontaktujte. Ďakujeme za pochopenie.

bottom of page