top of page

REŠTAURÁCIA

Tradičná kuchyňa na modernom tanieri

DOMÁCA KUCHYŇA

Ulahoďte svojim náročným chuťovým bunkám výnimočným kuchárskym umením našej reštaurácie. V útulnom prostredí s domáckou atmosférou si vychutnáte znamenité domáce polievky, širokú paletu mäsitých i bezmäsitých jedál a ak máte maškrtný jazýček, podmania si vás lahodné dezerty. Kráľovské hody najlepšie zavŕšite gurmánskou bodkou z prvotriednych vín a tradičných destilátov.

OD LOKÁLNYCH FARMÁROV

Poslanie našej reštaurácie sa však neobmedzuje len na to, aby sme Vás, našich hostí, nakŕmili. Naši šéfkuchári používajú čerstvé a kvalitné suroviny a veľmi dbáme na to, aby sme väčšinu ingrediencií pre naše chutné jedlá získavali od farmárov a chovateľov priamo z nášho regiónu.

VÝNIMOČNÁ
ATMOSFÉRA

V neposlednom rade Vám prezradíme našu poslednú tajnú ingredienciu. Gastronomický zážitok našich hostí sa snažíme zdokonaliť nádhernou prírodou, rozmanitosťou ručne vyrobených dekorácií či odbornosťou nášho personálu. 

TRI ZÁKLADNÉ PRINCÍPY KVALITNEJ KUCHYNE A ICH HARMÓNIA

Ak by sme sa mali pokúsiť opísať takmer dvadsaťročný príbeh Penziónu Platan len jedným slovom, možno by nám ako prvé napadlo: harmónia.

 

Práve túto harmóniu sa snažíme našim milím hosťom garantovať denno denne -
vždy na základe týchto troch jednoduchých princípoch. 

bottom of page